Szukać
Lista życzeń 0

About VDH Solar

Jako kompleksowy dostawca VDH Solar posiada szeroką ofertę paneli słonecznych, inwerterów, systemów montażowych i akcesoriów, takich jak monitoring i okablowanie. Jako doświadczony partner VDH Solar myśli razem z Tobą, a nasz zespół specjalistów chętnie udzieli Ci osobistej porady. Dostarczamy Twoje zamówienie na terenie całej Polski, a także posiadamy atrakcyjne ceny transportu.

VDH Solar dostarcza wyłącznie certyfikowane marki A, które wyróżniają się trwałością, niezawodnością i łatwością obsługi. Dzięki naszym dealerom i wyłącznym kanałom zakupu, jesteśmy w stanie zrealizować bardzo szybką dostawę za bardzo konkurencyjną cenę.

 Prosimy o  niezobowiązujący kontakt z nami, a my chętnie Państwu pomożemy.

Zamówienia można składać łatwo i szybko za pośrednictwem Portalu Klienta. Aby jeszcze lepiej służyć Państwu jako klientom, mogą Państwo składać zamówienia online przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Portal klienta oferuje Państwu dostęp do naszej bogatej oferty produktów.

 

NASZA MISJA

Wierzymy w indywidualne podejście".

Słońce i wiatr to wieczne źródła energii, które są zawsze dostępne. Dzięki tym w 100% zielonym źródłom energii ludzkość może produkować swoją własną, zrównoważoną energię. VDH Solar chce temu zaradzić, oferując wszystkim w branży związanej z energią słoneczną możliwość zakupu wysokiej jakości systemów solarnych i doświadczenia naszych usług. Chcemy zapewnić zrównoważony klimat energetyczny dla obecnego i przyszłego pokolenia.

W VDH Solar wierzymy w innowacyjność, jakość produktów i wiedzę, którą dzielimy się z naszymi klientami. Jakość jest ważniejsza niż ilość. Chcemy poznać klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby, ponieważ wierzymy w indywidualne podejście.

Nasi pracownicy są pasjonatami, którzy chcą być zawsze dostępni. Osiągamy to dzięki naszym szerokim godzinom otwarcia. W ten sposób możemy zapewnić klientom kompletne dostawy i pomóc im w dokonaniu właściwego wyboru produktów z zakresu energii słonecznej.

 

NASZA WIZJA

Za dziesięć lat widzimy siebie jako zdrowe przedsiębiorstwo, które nadal dostarcza klientom piękne, wysokiej jakości produkty z zakresu energii słonecznej.

 

NASZE PODSTAWOWE WARTOŚCI

Pasja

Zabawa

Osobisty

Obecny

Perfekcja

Profesjonalne

 

NASZE USP'S

Zaufanie

Bezpośrednie

Przezroczyste

Slim

Przedsiębiorczy

Lojalny

Odpowiednie

Wynik

 

 

 

 

NASZ MAGAZYN

                                  VDH Solar magazijnVDH Solar magazijn 
                                  VDH Solar magazijnVDH Solar magazijn

 

HET VDH SOLAR TEAM

 

Kierunek

LUCIEN VAN DER HEIDE

CEO

Zespół

Julita Wronska

Zespół

Anita Wronska

Zespół

Filtry
Aby posortować
Przegląd